І вимкнули локальний сайт. Фінський виробник металочерепиці Ruukki зупинив продажі в РФ та Білорусі

4 березня 2022, 15:43

Ruukki, один із найбільших у Європі виробників металочерепиці та фарбованого плоского прокату, заявив про зупинку продажів до Росії та Білорусі. І навіть відключив російськомовну версію сайту. Його споріднена компанія SSAB також припинила продажі.

Концерн Ruukki (Фінляндія) засудив напад Росії на Україну та її вороже ставлення до українського народу.

«Безпека співробітників, клієнтів та партнерів має для Ruukki першочергове значення. Операції компанії в Україні були призупинені, а всі поставки і продажі до Росії та Білорусі припинені», — повідомляється на сайті компанії.

Відео дня

В Україні у Ruukki є завод з виробництва металочерепиці.

«Наші думки з народом України, нашими колегами, клієнтами та партнерами, які перебувають у епіцентрі війни. Компанія та співробітники Ruukki у різних країнах допомагають українським колегам та їхнім сім'ям, надаючи фінансову підтримку та допомогу у переселенні. Ми вдячні всім тим, хто постійно працює, щоб допомогти народу України», — повідомили в компанії.

Також уточнюється, що концерн Ruukki-SSAB надає фінансову допомогу Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців для підтримки людей в Україні.

Шведський концерн SSAB, частиною якого є Ruukki, також повідомив про зупинку продажів в Росію та Білорусь. Та припинення діяльності в Україні.

«Ми живемо в ситуації, про яку ніколи не думали, що знову станемо свідками в Європі», — заявив Мартін Ліндквіст, генеральний директор і президент SSAB.

Ruukki — один з найбільших в Європі виробників металочерепиці та фарбованого сталевого прокату.

SSAB — провідний світовий виробник вдосконалених високоміцних сталей (AHSS) та загартованих та відпущених сталей (Q&T), смуг, товстолистового прокату та труб, а також будівельних рішень.

У 2016 році відбулося злиття SSAB та Ruukki.

Компанія SSAB має виробничі потужності SSAB у Швеції, Фінляндії та США сукупним обсягом близько 8,8 млн. тонн сталі.

Редактор: Артем Ільїн
Показати ще новини
Радіо NV
X