Найбільший виробник курятини в Україні просить про відстрочку власників євробондів і банки-кредитори

21 березня, 14:28
Холдинг МХП просить про відстрочку власників євробондів та банки-кредитори (Фото:МХП via Facebook)

Холдинг МХП просить про відстрочку власників євробондів та банки-кредитори (Фото:МХП via Facebook)

Агрохолдинг МХП, який є найбільшим в Україні виробником курятини, просить про відстрочку власників євробондів та банки-кредитори.

Агрохолдинг МХП Юрія Косюка просить власників трьох випусків його єврооблігацій на $1,4 млрд і банки-кредитори на $126 млн відкласти оплату відсотків на 270 днів через розпочату Росію війну проти України, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Компанія … домагається згоди від власників … продовження на 270 днів ( з урахуванням певних обмежень, як описано в Меморандумі про запит згоди) пільгового періоду, після якого настане випадок невиконання зобов’язань у зв’язку з несплатою у строк першого платежу за відсотками за 2022 рік щодо облігацій», — заявили в компанії.

У компанії вказують, що не виплатили віднесені на 19 березня відсотки за євробондами-2029 на $350 млн під 6,25% і навряд чи виплатить 3 квітня відсотки за євробондами-2026 на $550 млн під 6,95% і 10 травня — за євробондами. 2024 року на $500 млн під 7,75%.

«На невиплачені процентні платежі продовжуватимуть нараховуватися відсотки протягом Періоду підтримки, і водночас компанія візьме на себе низку обмежень, як описано вище і зазначено далі в Меморандумі про запит згоди», — заявили в МХП.

У холдингу наголосили, що відстрочка дозволить їм зосередитись на операційних цілях та забезпеченні безперервності бізнесу в цих унікальних та складних умовах.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X