У Фрідмана вирішили передати Боржомі уряду Грузії

19 травня, 12:14
IDS Borjomi International хоче передати свою частку Боржомі уряду Грузії (Фото:Сайт Боржомі)

IDS Borjomi International хоче передати свою частку Боржомі уряду Грузії (Фото:Сайт Боржомі)

IDS Borjomi International вирішили безоплатно передати свою частку в Боржомі уряду Грузії, щоб відновити роботу заводів з виробництва мінералки.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Виробник мінеральної води Боржомі компанія IDS Borjomi International хоче безкоштовно передати частку в бізнесі уряду країни.

Відео дня

Про це пише російський Forbes з посиланням на повідомлення в повідомленні IDS Borjomi International.

Компанія після переговорів з урядом Грузії зробила офіційну пропозицію про безоплатну передачу владі країни частки своїх акцій, що належать Альфа-Груп.

"Цей крок дозволить уряду Грузії брати участь в управлінні IDS Borjomi International", - наголошується в повідомленні.

Після цього компанія сподівається «продовжити свою діяльність у звичайному порядку». Пакет акцій компанії зменшиться до неконтрольного.

«Упевнені, що в ситуації, що склалася, це єдино правильне рішення, яке допоможе групі відновити роботу заводів у Грузії та зберегти лідируючі позиції на ринку мінеральних вод та напоїв у всіх регіонах присутності», — зазначив представник акціонерів Альфа-Груп у раді директорів IDS Borjomi International Елхан Алназарів.

Зазначається, що структура Альфа-Груп має контрольний пакет IDS Borjomi International ( 55,8%). Компанія придбала цю частку у спадкоємців грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі у 2013 році. Forbes оцінював IDS Borhomi International у $1,2 млрд.

Раніше повідомлялося, що виробник мінеральної води Боржомі зупинив роботу двох заводів у Грузії через війну в Україні . Виробництво води належить Михайлу Фрідману, котрий потрапив під санкції після початку війни в Україні.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X