У Криму винзавод Коктебель «продали» за $1,4 млн

26 січня 2021, 16:38

Завод Коктебель в окупованому Криму «приватизували» на торгах.

В окупованому Росією Криму завод марочних вин Коктебель "продали" на аукціоні 26 січня за $1,4 млн (110,2 млн рублів). Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на дані офіційного сайту Росії для розміщення інформації про проведення торгів.

Відео дня

Найвищу ціну запропонував ТОВ Завод марочних вин Коктебель. Стартова ціна заводу була встановлена на рівні $ 1,3 млн (100 млн рублів.).

«Переможцем аукціону в електронній формі (процедура 178fz25122000049) визнаний учасник № 538005 - Товариство з обмеженою відповідальністю Завод марочних вин Коктебель, який запропонував в ході проведення торгів найвищу ціну лота № 1 в розмірі 110 178 094 (сто десять мільйонів сто сімдесят вісім тисяч дев'яносто чотири) рубля 77 (сімдесят сім) копійок урахуванням ПДВ) », - йдеться в повідомленні на сайті торгів.

Як зазначає видання, всього до так званих торгів допустили дві компанії і одну фізособу: орендаря ТОВ Завод марочних вин Коктебель, компанію НТЦ Крісталлкор з Росії (Санкт-Петербург), а також - фізособа Андрія Шкловського, який є засновником ТОВ Бонусмолл в Пермі (Росія).

Нагадаємо, що в листопаді 2020 року влада окупованого Криму виставили «На продаж» винзавод Массандра . За підсумками так званого аукціону 100% акцій виноробного заводу Массандра в окупованому Росією Криму «Купила» компанія Південний проект - «дочка» банку Росія. Найбільшим акціонером банку є друг президента РФ Путіна Юрій Ковальчук

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X