«Спланована дискредитація». Рудьковський заперечує причетність до викрадення голови Нафтогазвидобування
Народний депутат і екскерівник Міністерства транспорту України Микола Рудьковський заявив, що не причетний до викрадення колишнього глави компанії Нафтогазвидобування Олега Семінського.
За його словами, інформація, яка поширюється в ЗМІ, «не має нічого спільного з реальними обставинами».
«Поширення зазначених фактів в засобах масової інформації є виключно заздалегідь спланованими діями щодо дискредитації мене в очах суспільства та слугує підґрунтям для можливості вчинення подальших протиправних дій відносно мене», — написав Рудьковський у Facebook.
Він стверджує, що офіційно перебуває на території України протягом останнього року і слідчі жодного разу не викликали його на допит. Він додав, що не є власником акцій Нафтогазвидобування й ніколи «не мав жодного відношення до компанії Salazie B.V».
За його словами, «поширення недостовірної інформації» почалося саме тоді, коли він залишив територію України для відпочинку. Рудьковський пообіцяв у найкоротші терміни повернутися до України й відповісти на будь-які запитання як ЗМІ, так і правоохоронних органів.
25 лютого Офіс генпрокурора повідомив про підозру п’ятьом підозрюваним у викраденні колишнього ПрАТ Нафтогазвидобування Олега Семінського. Зокрема про підозру повідомили й Миколі Рудьковському. За даними слідства, Рудьковський був організатором злочину.
На початку 2012 року керівника ПрАТ Нафтогазвидобування Олега Семінського викрали і понад три роки утримували в полоні, вимагаючи від нього і його родичів борг в сумі $200 млн.
У разі доведення провини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
2 лютого Печерський райсуд Києва дав розпорядження накласти арешт на акції ПАТ Нафтогазвидобування, що належать компанії Salazie BV, яку пов’язують з Миколою Рудьковським.
Наразі мажоритарним власником Нафтогазвидобування є група ДТЕК Ріната Ахметова (близько 75% акцій). У відповідь на рішення суду про арешт в ДТЕК заявили, що це жодним чином не впливає на операційну діяльність Нафтогазвидобування.
«Арешт частини акцій ПрАТ Нафтогазвидобування, що належать компанії Salazie B.V., і обмеження, пов’язані з таким арештом для їх акціонерів, не поширюються на акції ПрАТ Нафтогазвидобування, що належать групі ДТЕК, і їх акціонерів», — повідомили в ДТЕК.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.