Вихід у регіони. Леруа Мерлен вирішив відкрити перший гіпермаркет за межами Києва

31 жовтня 2018, 12:57

Компанія Леруа Мерлен Україна, яка розвиває в країні мережу DIY-гіпермаркетів французького бренду Leroy Merlin, навесні 2019 року планує відкрити перший гіпермаркет за межами Києва - в одеському торгово-розважальному центрі (ТРЦ) Riviera.

Як йдеться на офіційній сторінці ритейлера в Facebook, компанія шукає співробітників для роботи в гіпермаркеті Leroy Merlin в Одесі, відкриття якого планується найближчим часом.

Відео дня

П'ятий гіпермаркет мережі Leroy Merlin в Україні (чотири працюють в Києві) розміститься в одеському ТРЦ Riviera, повідомив агентству Інтерфакс-Україна старший консультант з маркетингу ТРЦ Riviera Ян Шкуро.

"Відкриття Leroy Merlin планується на початку весни, точної дати поки немає. Сукупна площа приміщення - 10,5 тис. кв. м, без оранжереї. Навколо ТРЦ Riviera триває масова забудова, налічується понад 60 житлових комплексів, тому попит на продукцію будівельного гіпермаркету високий", - зазначив Шкуро.


Leroy Merlin є міжнародною мережею магазинів, що спеціалізуються на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла. Мережа входить до міжнародної холдингової групи Adeo, яка об'єднує 27 автономних компаній у 12 країнах Азії, Європи і Південної Америки.

75,2% Leroy Merlin належали Асоціації сім'ї Мюльє (Франція) 9,3% - Жерару Мюльє через його особистий холдинг Ausspar, 15,5% - співробітникам компанії через спеціальний фонд. Асоціація сім'ї Мюльє є власником Auchan Group (Ашан).

Леруа Мерлен Україна зареєстрований у 2008 році. Станом на 31 листопада 2018 року компанія володіє чотирма магазинами мережі Leroy Merlin в Києві. Власником 100% частки в Леруа Мерлен Україна виступає Гроупе Адео (Франція).


Восени 2017 року Леруа Мерлен відкрив в Україні четвертий гіпермаркет Leroy Merlin на Кільцевій дорозі - місці магазину Prakriker, раніше прийняв рішення про повний відхід з України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X