Війна з Росією підштовхнула український ВПК

16 лютого 2017, 13:25
Доходи вітчизняних зброярів ростуть і виробництво росте, як на дріжджах

Державний концерн Укроборонпром, який виробляє майже половину української зброї, за два останні роки втричі збільшив обсяг виробництва нового озброєння, повідомили в компанії. І за минулий рік дохід компанії виріс на 25%, сягнувши позначки 25 млрд грн.

Відео дня

Чверть століття, впродовж яких у вітчизняному ВПК ледве жевріло життя, і то винятково завдяки стороннім замовленням – на них припадало до 95%, - залишилися позаду. «Збройна агресія Росії дала поштовх для розвитку нових видів озброєнь, - пояснює Юрій Бровченко, заступник міністра економіки, який є куратором ВПК в уряді. - Та ми переконалися – наше виробництво є ефективним і може потужно протистояти російським засобам ураження».

Українські зброярі не просто представляють ринку нові зразки озброєнь, але і – вперше в своїй історії – серйозно взялися за те, щоб їхній продукт відповідав стандартам НАТО. У 2016-му одразу 40 підприємств, які належать до складу Укроборонпрому, отримали доступ до головного каталогу Альянсу з логістики. Завдяки цьому, як стверджують представники держконцерну, вони вийшли на міжнародний ринок і реалізували програму імпортозаміщення, швидко знаходячи європейських постачальників.

Детальніше читайте у свіжому номері журналу Новое Время №6 від 17 лютого

Показати ще новини
Радіо NV
X