Вихід на авторинок. Samsung купує Harman за $8 млрд

14 листопада 2016, 14:16
Південнокорейська корпорація Samsung Electronics оголосила про покупку американської Harman International Industries, що спеціалізується на автокомплектуючих

Про це повідомили у Samsung.

В рамках договору, Samsung виплатить Harman $112 за кожну акцію, що в результаті виллється в суму близько $8 млрд. Таким чином, премія в порівнянні з вартістю акцій у минулу п'ятницю складе 28%.

Відео дня

Вся сума буде виплачена готівкою. Очікується, що операція буде завершена в другому півріччі 2017 року. Бренд Harman збережеться, він стане дочірньою компанією Samsung.

Головний інтерес південнокорейського гіганта в даному придбанні лежить у сфері автомобільних інформаційно-розважальних систем, на які припадає 65 % всього обсягу продажів Harman.

Як повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією, Samsung, на відміну від Google, не збирається сама виробляти автомобілі, але вважає перспективним напрямком виробництво комплектуючих для автомобілів, як мікропроцесори і дисплеї.


Harman International Industries - американська компанія, відома своїми розробками в області аудіо-візуальної продукції, а також підключених автомобільних систем. Під контролем Harman розвиваються понад двадцять брендів, включаючи AKG Acoustics, AMX, Crown Audio, Harman/Kardon, Infinity, JBL, JBL Professional, Lexicon, Mark Levinson, Martin, Revel, Soundcraft і Studer.

Показати ще новини
Радіо НВ
X