Відставка членів наглядової ради Нафтогазу і провал тендеру по перенесенню мобільних номерів: Головні ділові новини дня

19 вересня 2017, 20:05
ТОП головних новин українського бізнесу за 19 вересня від НВ Бізнес

1 Тендер із закупівлі послуги перенесення мобільних номерів між операторами провалений

Новий тендер із закупівлі послуги перенесення номерів при зміні оператора (MNP), скасований, оскільки на конкурс надійшла заявка лише від одного учасника.

Відео дня

Зазначимо, що єдиним учасником став консорціум Український центр підтримки номерів і адрес, який при стартовій ціні у 40 млн грн запропонував послуги за 15,25 млн грн.

2 Члени наглядової ради Нафтогазу подають у відставку через політичне втручання

Незалежні члени наглядової ради Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України мають намір подати у відставку через політичне втручання.

Так, Пол Ворвік і Маркус Річардс заявили, що таке рішення прийнято у зв'язку зі згортанням реформ з боку уряду.

Відзначимо, що в квітні цього року вони вже висловлювали представникам Кабінету Міністрів свою чітку позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління Нафтогазу.

3 Два світових газових трейдера вперше закачали газ для зберігання в українських ПСГ

У підземні сховища газу (ПСГ) України закачано перші 3 млн куб. м газу в режимі "митний склад" за заявками міжнародних трейдерів Trafigura Sarl (Швейцарія) і MND (Чехія).

Даний режим дозволяє зберігати газ в ПСГ України протягом трьох років без сплати будь-яких податків і митних зборів

4 Астарта повідомила про закриття справ ГПУ щодо дочірніх структур компанії

Найбільший виробник цукру в Україні - агропромисловий холдинг Астарта заявив про закриття Генеральною прокуратурою (ГПУ) кримінального провадження щодо дочірніх структур компанії.

Таким чином, знято всі попередні звинувачення. Компанія також очікує, що найближчим часом в судовому порядку будуть розблоковані банківські рахунки ряду підприємств.

Слід зазначити, що на початку вересня Генпрокуратура провела обшук в головному офісі найбільшого цукровиробника Астарта-Київ.

Після цього, Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна заарештував рахунки відразу трьох компаній українського цукрового гіганта.

5Два українських бізнесмени вирішили придбати активи великих компаній

Російсько-український бізнесмен Костянтин Григоришин може отримати першочергове право на купівлю акцій найбільшого в Україні виробника турбінного устаткування для атомних, теплових і гідроелектростанцій Турбоатом.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

А компанія бізнесмена Сергія Тігіпка Devisal Limited отримала право на покупку акцій компанії Yuansa Limited (Кіпр), яка є власником забудовника Білдінг Інвест Груп.

Зокрема, Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл Devisal Limited на купівлю понад 50% компанії Yuansa Limited.

Такими були головні ділові новини вівторка.

Показати ще новини
Радіо NV
X