Санкції працюють. Видобуток нафти на російському проєкті Сахалін-1 впав більше, ніж у 20 разів

7 липня, 17:02
САХАЛІН-1 (Фото:www.scf-group.com)

САХАЛІН-1 (Фото:www.scf-group.com)

Видобуток нафти на проєкті Сахалін-1 впав у 22 рази через санкції. Простий призведе до мільярдних збитків для місцевого бюджету та погіршення характеристик родовищ.

Через санкції видобуток нафти в рамках російського проєкту Сахалін-1 скоротився в 22 рази — до 10 тисяч барелів на добу, повідомляє Інтерфакс.

За словами повпреда президента РФ у Далекосхідному федеральному окрузі Юрія Трутнєва, це позначилося і на бюджеті Сахалінської області, на стані економіки не тільки Сахалінської області, а й на стані економіки всього Далекого Сходу та Російської Федерації теж».

Відео дня

Через обвал видобутку 2023 року бюджет регіону недоотримає до 38 млрд рублів. Це 26% від рівня власних доходів регіону у 2022 році.

За його словами, через простої виникають не лише бюджетні збитки, а й погіршення характеристик родовищ. Це може вплинути на зниження коефіцієнта від нафтовіддачі — велика кількість нафти залишиться в пластах.

Коментуючи тему відходу іноземних партнерів із сахалінських проектів, російський чиновник заявив, що збереження режиму УРП має принципове значення для бюджету регіону.

У квітні цього року повідомлялося, що Росія засекретила дані про видобування та продаж нафти. У міністерстві країни-агресора пояснили це тим, що статистикою можуть скористатися для тиску на компанії та ринок загалом.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X