Періть вночі. Укренерго просить українців економити електрику не лише ввечері, а й вранці

12 жовтня, 16:16
Українців просять обмежувати споживання електроенергії і ввечері, і вранці (Фото:Oli Woodman \ Unsplash)

Українців просять обмежувати споживання електроенергії і ввечері, і вранці (Фото:Oli Woodman \ Unsplash)

В Укренерго закликали обмежувати споживання електроенергії не лише у вечірній пік споживання, а й у ранковий.

Диспетчерський центр Укренерго вимушено застосував обмеження споживачів у Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні НЕК Укренерго.

Головна причина таких обмежень – необхідність зменшити навантаження на магістральні мережі. Це дозволить ремонтникам Укренерго відремонтувати обладнання, яке було пошкоджене потужним ракетним обстрілом.

В Укренерго закликали обмежувати споживання електроенергії не лише ввечері з 17 до 23 години, а й вранці — з 8 до 11 години.

«Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватись обігрівачами, пральними машинами, включати бойлери, посудомийки та інші енерговитратні прилади», — зазначили в Укренерго.

Вдень українцям рекомендують не включати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці і особливо ввечері звести до мінімуму користування електрикою.

Раніше в Укренерго заявили, що змогли повернути електрику майже по всій Україні. При цьому потужні прилади українців увечері просили не вмикати.

Також повідомлялося, що НЕК Укренерго не вимагала аварійної допомоги в Європи після масових обстрілів енергетичної інфраструктури з боку російської армії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X