У 2019 році в Україні буде 15,5 млн геймерів, які витратять на відеоігри $203 млн — дослідження

25 червня 2019, 12:03

У 2019 року в Україні буде 15,5 млн геймерів, які згенерують цієї індустрії $203 млн доходів, повідомляє Liga.net із посиланням на дослідження розробника ігор, компанії Wargaming.

Відзначається, що в 2018 році прибуток ринку відеоігор в Україні склав $179 млн.

"Прогноз щодо України повністю відображає об'єктивні тренди в нашій країні. А саме - зростання кількості інтернет-користувачів, яке відбувається завдяки поширенню покриття 4G і поліпшень в економіці. Щорічний приріст у нашій країні вже другий рік поспіль незначно перевищує загальносвітове зростання індустрії (13,4%). Також як і раніше платити за ігри готовий кожен другий український геймер", - розповів представник Wargaming в Україні Дмитро Базилевич.

Відео дня

За інформацією компанії, в цьому році світова індустрія ігор згенерує дохід в обсязі $152 млрд, що майже на 10% більше, ніж в 2018-му. Очікується, що вперше за чотири роки на перше місце в списку країн вийде США, посунувши Китай, який лідирує з 2015 року. Ці дві країни сумарно генерують майже 50% прибутку в галузі.

Серед найбільш помітних трендів в індустрії фахівці відзначають той факт, що відеоігри стають основним інструментом для брендів, за допомогою якого можна отримати контакт з молодою аудиторією.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X