Від 112 телеканалу вимагають розкрити власників

13 травня 2017, 11:24
12 травня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про переоформлення ліцензій компаній ТОВ ТРК 112 ТБ, Аріадна ТВ, Лідер ТВ, Партнер ТВ, ТВ Вибір, Новий формат ТВ у зв'язку зі зміною власників, складу редакційних рад, а також керівників

Про це повідомила прес-служба регулятора.

При цьому наголошується, що переоформлення ліцензій і набуття чинності зазначених рішень відбудеться лише за певних умов.

Відео дня

"Національна рада переоформить ліцензії заявників у разі виконання ними пункту 2 рішень, який є однаковим для всіх компаній", - наголошується в повідомленні.

Згідно з ним, компанії зобов'язані протягом 14 днів з дня прийняття рішення подати до Нацради перелік пов'язаних осіб, відомості про кінцевого бенефіціарного власника та документи, що підтверджують визначення цієї особи як кінцевого бенефіціара.

"Встановлення факту належного виконання заявниками вимог цього пункту стане підставою для набуття чинності рішення про переоформлення ліцензії ТОВ ТРК 112 ТБ, Аріадна ТВ, Лідер ТВ, Партнер ТВ, ТВ Вибір і Новий формат ТВ", - уточнює регулятор.

Нагадаємо, що в березні телеканал 112 Україна змінив склад редакційної ради, власника, керівника і виконавчого органу з одноосібного на колегіальний.

Власниками телеканалу порівну стали ТОВ Аріадна ТВ і ТОВ ТВ Вибір. Керівник та виконавчий орган змінені з одноосібного на колегіальний. В дирекцію увійшли генеральний директор Єгор Бенкендорф, перший заступник гендиректора Василь Сметана, другий заступник гендиректора Юрій Будяк.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X