«Потрібно побудувати нові мости». Як Безос, Гейтс і інші американські бізнес-лідери відреагували на перемогу Байдена

9 листопада 2020, 10:09

7 листопада стало ясно, що вибори в США виграє Джо Байден. Як представники американського бізнесу привітали його з перемогою — огляд НВ Бізнес.

Джефф Безос, глава і засновник Amazon

«Єдність, співчуття і порядність — не риси минулої епохи. Вітаю обраного президента Джо Байдена і обрану віце-президента Камалу Харріс. Проголосувала рекордна кількість людей. Цим американський народ ще раз довів, що наша демократія сильна».

Відео дня

Джерело: jeffbezos / Instagram

Білл Гейтс, співзасновник Microsoft

«Вітаю обраного президента Байдена і обрану віце-президента Харріс. Дякую співробітникам виборчих комісій і активістам кампанії, які невпинно працювали над тим, щоб рекордна кількість американців змогла проголосувати і голоси були підраховані в такий складний для нашої країни час.

З нетерпінням чекаю спільної роботи з новою адміністрацією і лідерами обох сторін в Конгресі, щоб взяти під контроль пандемію, залучити партнерів по всьому світу до вирішення таких проблем, як бідність і зміна клімату, а також щоб боротися з нерівністю і створювати можливості в країні".

Джерело: Bill Gates / Twitter

Бред Сміт, президент Microsoft

«Як і в 2016 році, сьогодні ми вітаємо обраного президента і обрану віце-президента Джо Байдена і Камалу Харріс.

Вибори в цьому році перетворилися в дуже довгий і напружений тиждень, багато американців були прикуті до екранів, з нетерпінням чекаючи результатів. Було звичайною справою чути, як експерти розмірковують про те, що ми як країна рідко бували настільки розділеними. Якщо це дійсно так, стає очевидним, що якщо ми хочемо рухатися вперед як нація, ми повинні побудувати нові мости, щоб перекрити розриви, які нас розділяють".

Джерело: блог на сайті Microsoft

Джеймс Даймон, гендиректор JPMorgan Chase

«Прийшов час для єдності. Ми повинні поважати результати президентських виборів в США і, як і з кожними виборами, поважати рішення виборців і підтримувати мирну передачу влади. Ми сильніші як країна, коли ставимося один до одного з гідністю, поділяємо прихильність спільній меті і єдині в боротьбі з серйозними викликами. Незалежно від наших політичних поглядів, давайте об'єднаємося, щоб зміцнити нашу надзвичайну країну».

Джерело: заява, розіслана ЗМІ

Лорен Пауелл Джобс, вдова Стіва Джобса, засновниця і виконавчий директор Emerson Collective

«Ми прославляємо нашу демократію, нашу загальну людяність і руйнування скляної стелі раз і назавжди».

Джерело: Laurene Powell Jobs / Twitter

Прісцила Чан, дружина гендиректора Facebook Марка Цукерберга

«Вітаю Камалу Харріс з тим, що вона стала першою чорношкірою жінкою, яку обрали віце-президентом США! Це історичний момент для нашої країни. Це так багато значить для мене. Як і вона, я каліфорнійка, дочка іммігрантів і американка азіатського походження. Це також важливий сигнал для дуже багатьох дівчат і жінок по всій країні, особливо для кольорових дівчат…».

Джерело: Priscilla Chan / Facebook

Шеріл Сандберг, член ради директорів Facebook

«Бувають моменти, коли Америка робить великий крок на шляху до створення уряду, що відображає нашу різноманітну країну. Сьогодні один з таких днів. Я з радістю думаю про молодих людей по всій країні, які дивляться новини і думають: «Може, я теж зможу очолити цю націю».

Вітаю Камалу Харріс з цим чудовим досягненням (руйнуванням скляної стелі і норм щодо того, як виглядає лідерство) і обраного президента Байдена з цієї історичною віхою".

Джерело: Sheryl Sandberg / Facebook

Чак Роббінс, гендиректор Cisco

«Вітаю обраного президента і обрану віце-президента Джо Байдена і Камалу Харріс! Ми в Cisco поділяємо вашу віру в те, що потрібно побудувати більш інклюзивне для всіх майбутнє. Ми сподіваємося на співпрацю з вами, щоб зміцнити економіку, позбавитися від COVID-19 і об'єднати нашу країну. Cisco хоче співпрацювати з новою адміністрацією і Конгресом над посиленням цифрової інфраструктури, щоб допомогти підприємствам, школам, лікарням і урядовим установам модернізуватися. Інвестиції в широкосмуговий зв’язок, кібербезпеку і спектр в сільських районах допоможуть нам подолати цифровий розрив.

Від себе особисто хочу привітати сенатора і друга нашого рідного штату, обрану віце-президента Камалу Харріс з руйнуванням скляної стелі. Ми так пишаємося цим історичним досягненням!"

Джерело: Chuck Robbins / Twitter

Стів Кейс, засновник AOL

«Я знайомий з Джо Байденом три десятиліття. Він хороша людина і великий американець. У нього є досвід і характер, щоб об'єднати нас. Він може принести надію і можливості людям і місцям, які залишилися позаду».

Джерело: Steve Case / Twitter

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X