Верховна Рада підтримала ліцензування Київтеплоенерго

5 квітня 2018, 11:55
291
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прийняття закону дозволить прискорити процес отримання ліцензії Київтеплоенерго

Комітет із питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради у четвер, 5 квітня, підтримав законопроект про ліцензування комунального підприємства Київтеплоенерго.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації (КМДА).

Законопроект передбачає надання права Київтеплоенерго здійснювати господарську діяльність, використовуючи ліцензії Київенерго, та усуває ризики, що виникають через законодавчу неврегульованість питання. Прийняття документу також дозволить забезпечити стабільне тепло- та водопостачання Києва.

У КДМА відзначають, що в процедурі отримання ліцензій для Київтеплоенерго наразі існує низка регуляторних неузгодженостей, що не дозволяє в найшвидші терміни отримати відповідні ліцензії.

Зазначається, що Київтеплоенерго візьме на себе функції Київенерго після припинення угоди з київською владою. При цьому, процедура передачі на баланс Київтеплоенерго об'єктів теплопостачання досі триває.

Нагадаємо, що КМДА та Київенерго підписали Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

У листопаді 2016 року мер Києва, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко заявив, що адміністрація не має наміру продовжувати договір з компанією Київенерго на управління тепловими мережами міста.

У грудні енергохолдинг ДТЕК розглядав можливість залучення іноземного партнера для спільної участі в конкурсі на концесійне управління тепломережами Києва.

У червні 2017 року Київська міська рада продовжила договір з Київенерго на управління тепловими мережами міста до 27 квітня 2018 року.

У березні 2017 року в КМДА заявили, що угода між київською владою і Київенерго завершується, її можуть продовжити до кінця наступного опалювального сезону, але далі будуть шукати нових партнерів.

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 08:32

article_img
ГПУ наступає на пресу. Відомство Юрія Луценка вимагає доступу до внутрішніх документів редакції НВ
Інновації

Сьогодні, 12:00

article_img
Спітніла ракета. На чому Ілон Маск збирається доправити людей на Марс
Події

Сьогодні, 15:00

article_img
Формат пранку. Чому в Україні стають популярними фейкові мітинги на підтримку неіснуючих кандидатів

Головне

Події

Сьогодні, 18:55

article_img
Вимога ГПУ надати доступ до внутрішніх документів НВ: Єврооптимісти підтримали редакцію
Компанії/Ринки

Сьогодні, 11:47

article_img
7 ознак трудових відносин компанії та ФОП, за які штрафуватимуть: Мінсоцполітики запропонувало законопроект
Геополітика

Сьогодні, 10:21

article_img
Могеріні: Рішення про нові санкції проти РФ можуть ухвалити протягом двох тижнів