Верховна Рада підтримала ліцензування Київтеплоенерго

5 квітня 2018, 11:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Комітет із питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради у четвер, 5 квітня, підтримав законопроект про ліцензування комунального підприємства Київтеплоенерго.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації (КМДА).

Законопроект передбачає надання права Київтеплоенерго здійснювати господарську діяльність, використовуючи ліцензії Київенерго, та усуває ризики, що виникають через законодавчу неврегульованість питання. Прийняття документу також дозволить забезпечити стабільне тепло- та водопостачання Києва.

Відео дня

У КДМА відзначають, що в процедурі отримання ліцензій для Київтеплоенерго наразі існує низка регуляторних неузгодженостей, що не дозволяє в найшвидші терміни отримати відповідні ліцензії.

Зазначається, що Київтеплоенерго візьме на себе функції Київенерго після припинення угоди з київською владою. При цьому, процедура передачі на баланс Київтеплоенерго об'єктів теплопостачання досі триває.

Нагадаємо, що КМДА та Київенерго підписали Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

У листопаді 2016 року мер Києва, голова Київміськадміністрації Віталій Кличко заявив, що адміністрація не має наміру продовжувати договір з компанією Київенерго на управління тепловими мережами міста.

У грудні енергохолдинг ДТЕК розглядав можливість залучення іноземного партнера для спільної участі в конкурсі на концесійне управління тепломережами Києва.

У червні 2017 року Київська міська рада продовжила договір з Київенерго на управління тепловими мережами міста до 27 квітня 2018 року.

У березні 2017 року в КМДА заявили, що угода між київською владою і Київенерго завершується, її можуть продовжити до кінця наступного опалювального сезону, але далі будуть шукати нових партнерів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X