Великій українській фармкомпанії дозволили експорт препаратів крові

2 січня 2018, 14:06

Кабінет Міністрів України погодив видачу компанії Біофарма Плазма (Київська обл.) спеціального дозволу на реалізацію за межами України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів.

Відповідне розпорядження №1005 оприлюднено у виданні Урядовий кур'єр, передає Інтерфакс-Україна.

У постанові зазначається, що компанія отримала дозвіл на експорт 32 найменувань лікарських засобів і медвиробів.

Відео дня


Компанія Біофарма входить до десятки найбільших українських виробників лікарських препаратів. Випускає більш ніж 20 імунобіологічних препаратів з донорської крові, препарати, отримані за технологією рекомбінантних ДНК.

Згідно з інформацією НКЦБФР, акції Біофарма Плаза належать компанії Niobera Investments Limited (Кіпр). Власником істотної участі та бенефіціаром (власником) істотної участі акціонера Niobera Investments Limite є екс-перший заступник міністра інфраструктури (в уряді Миколи Азарова) Костянтин Єфименко. Ще одним бенефіціаром Niobera Investments Limite є Василь Хмельницький.


Нагадаємо, у 2014 році Біофарма побудувала фармацевтичний завод у Білій Церкві (Київська обл.), вклавши у нього $42 млн.

Раніше повідомлялося, що фармацевтичний завод Технолог, який входить до групи компаній Лекхім, отримав європейський сертифікат EU GMP на виробничу дільницю таблеток, вкритих оболонкою. Наявність сертифікату GMP дозволяє експортувати продукцію у країни Євросоюзу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X