Великого виробника продуктів харчування в Україні віддали під контроль Dragon Capital

6 лютого 2018, 15:09
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив інвестиційній компанії Dragon Capital через компанію Чумак придбати контроль над ПАТ Чумак (Каховка Херсонської області).

Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

Таким чином, Компанія Чумак отримає частку у статутному капіталі підприємства, що забезпечує перевищення 50% голосів у органах управління.

Відео дня

Чумак є одним з найбільших виробників продуктів харчування в Україні. Заснована у 1996 році шведськими бізнесменами Карлом Cтуреном, Йоханом Боденом і засновником компанії Тетра Пак Хансом Раузінгом.

Виробляє кетчуп, майонез, соуси, консервовані овочі, томатну пасту, макарони, сік, соняшникову олію під однойменною торговою маркою.

Чумак завершила 2017 рік з чистим прибутком 29,8 млн грн проти 167,6 млн грн чистого збитку в 2016 році.


Нагадаємо, у березні 2008 року Dragon Capital і шведська інвесткомпанія East Capital повідомили про спільне придбання 70% акцій Чумака у Ханса Раузінга. Формально власником 100% акцій компанії є кіпрський Chumak Holdings Limited.

Також у своєму звіті за 2013 рік East Capital повідомив про плани по вилученню інвестицій з Чумака та девелоперської компанії Cantik Enterprises Ltd (Британські Віргінські о-ви). Однак у квітні 2014 року East Capital вирішила зберегти свою частку у Чумаку і продовжити розвиток цього бізнесу.

1 лютого Dragon Capital заявляла про плани придбати контроль над Чумаком.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X