Прибуток виробника iPhone впала на 90% за підсумками кварталу

18 травня 2020, 11:37

Найбільший постачальник iPhone відзвітував про рекордний за 20 років падіння прибутку за підсумками кварталу.

Тайванська Foxconn, яка є найбільшим постачальником iPhone, відзвітувала про падіння прибутку на 90% за підсумками першого кварталу 2020 року, пише Reuters.

Прибуток компанії за підсумками першого кварталу скоротилася до $70,3 млн на тлі закриття заводів в Китаї через спалах коронавірусу, а також скорочення замовлень з боку ключових замовників, в тому числі і Apple.

Відео дня

Відзначається, що результати Foxconn за підсумками першого кварталу виявилися найгіршим результатом компанії з 2000 року і не виправдали прогнози аналітиків.

У компанії зазначили, що після відкриття заводів в Китаї ситуація покращилася. У Foxconn очікують, що компанія зможе повернутися до стабільного зростання в другому кварталі цього року.

Зокрема, в компанії очікують зростання виручки для корпоративного і обчислювального підрозділу більш ніж на 10% і 15% відповідно. При цьому, в Foxconn очікують зниження виручки в сегменті побутової електроніки, більшу частину якого складають смартфони. Прогнозується, що підрозділ повідомить про зниження продажів на 15% в рік через вплив пандемії коронавируса на купівельну спроможність споживачів.

Нагадаємо, що пандемія коронавірусу привела до різкого падіння продажів смартфонів. Поставки смартфонів в лютому впали на 38% в річному численні.

Компанія Foxconn займається виготовленням iPhone, iPad, MacBook, iPod, смартфонів для корпорацій Xiaomi і Huawei, фотокамер Canon, материнських плат для корпорації Intel, а також ігрових приставок PlayStation 3, PlayStation 4 і Xbox 360.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X