Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Великий виробник кондитерської продукції в Україні вдвічі збільшив експорт у 2017 році

18 травня, 15:04
275
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Основним імпортером продукції Світоча є Угорщина, а також Польща, Німеччина

Фото: agravery.com

Львівська кондитерська фабрика Світоч, підконтрольна Nestle і є одним з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, в 2017 році збільшила експорт в два рази в порівнянні з минулим роком - до 1,3 тис. тонн. продукції.

Про це повідомив начальник виробництва Ігор Савка, передає Інтерфакс-Україна.

Найбільший обсяг шоколадних батончиків експортується до Бразилії. "У минулому році в Бразилію було поставлено 400 тонн Lion", - уточнив він.

При цьому директор з корпоративних комунікацій і зв'язків з громадськістю Nestlе в Україні Володимир Співак додав, що основним імпортером продукції Світоча є Угорщина, а також Польща, Німеччина.

У компанії також відзначили, що у 2018 році Nestle запланувала збільшити для цих цілей виробництво шоколадних батончиків Lion на 20%. Крім того, підприємство планує інвестиції в розмірі 95 млн грн у порівнянні з 31 млн грн в минулому році і 149 млн грн в 2016 році.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році Світоч скоротила чистий прибуток на 53,5% (на 125,5 млн грн) в порівнянні з 2016 роком - до 109,1 млн грн.


Світоч - кондитерська фабрика у Львові, одне з найстаріших підприємств в кондитерській галузі України. 96,9% акцій кондфабрики, зареєстрованої у формі публічного акціонерного товариства, належить швейцарській компанії Nestle, куди також входять підприємство Волиньхолдинг (фабрика Торчин), Техноком - виробник продуктів під назвою Мівіна.

 

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися