Великий виробник зброї у США почав банкрутство

26 березня 2018, 11:44

Один з найбільших виробників вогнепальної зброї в США Remington Outdoor Co. звернувся до суду із заявою про банкрутство, причиною чого стали значний обсяг боргу компанії та падіння продажів.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, передає агентство Інтерфакс-Україна.


Remington, яка за свою 200-річну історію поставляла зброю на поля громадянської війни в США і обох світових воєн, наразі належить Cerberus Capital Management. Однак, за даними CNN, після завершення реструктуризації інвестфірма більше не буде володіти виробником зброї.

Відео дня


Зазначимо, що про майбутнє банкрутство збройова компанія оголосила ще 14 лютого. На початку березня компанія повідомила про те, що дату звернення до суду за захистом від кредиторів перенесено з 7 березня на 14 березня.

Компанія відзначала, що досягла угоди зі своїми кредиторами про підтримку реструктуризації бізнесу.

Remington також заявляла, що продовжить роботу у звичайному режимі, продовживши виплати працівникам і торговим партнерам. Реструктуризація не вплине на клієнтську підтримку та сервіс. Реструктуризація дозволить Remington знизити обсяг заборгованості приблизно на $700 млн, а також збільшити капітал низки підрозділів на $145 млн.

Раніше професор Університету Нью-Йорка Робер Шпітцер заявляв The Guardian, що прозбройова політика президента США Дональда Трампа стала причиною падіння продажів в даному сегменті і банкрутства Remington.

Після золотої ери продажів при попередньому президентові Бараку Обамі виробники зброї в Америці зараз зіткнулися з проблемами. Продажі впали, залишивши компанії з надмірними запасами продукції на складах і падінням виручки.

Після приходу в Білий дім Трампа продажі сильно скоротилися, прийшовши у відповідність з довгостроковою тенденцією падіння інтересу до зброї, зазначає професор.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X