Великий виробник зброї у США почав банкрутство

26 березня 2018, 11:44
510
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Збройна компанія Remington подала заяву про банкрутство

Один з найбільших виробників вогнепальної зброї в США Remington Outdoor Co. звернувся до суду із заявою про банкрутство, причиною чого стали значний обсяг боргу компанії та падіння продажів.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, передає агентство Інтерфакс-Україна.


Remington, яка за свою 200-річну історію поставляла зброю на поля громадянської війни в США і обох світових воєн, наразі належить Cerberus Capital Management. Однак, за даними CNN, після завершення реструктуризації інвестфірма більше не буде володіти виробником зброї.


Зазначимо, що про майбутнє банкрутство збройова компанія оголосила ще 14 лютого. На початку березня компанія повідомила про те, що дату звернення до суду за захистом від кредиторів перенесено з 7 березня на 14 березня.

Компанія відзначала, що досягла угоди зі своїми кредиторами про підтримку реструктуризації бізнесу.

Remington також заявляла, що продовжить роботу у звичайному режимі, продовживши виплати працівникам і торговим партнерам. Реструктуризація не вплине на клієнтську підтримку та сервіс. Реструктуризація дозволить Remington знизити обсяг заборгованості приблизно на $700 млн, а також збільшити капітал низки підрозділів на $145 млн.

Раніше професор Університету Нью-Йорка Робер Шпітцер заявляв The Guardian, що прозбройова політика президента США Дональда Трампа стала причиною падіння продажів в даному сегменті і банкрутства Remington.

Після золотої ери продажів при попередньому президентові Бараку Обамі виробники зброї в Америці зараз зіткнулися з проблемами. Продажі впали, залишивши компанії з надмірними запасами продукції на складах і падінням виручки.

Після приходу в Білий дім Трампа продажі сильно скоротилися, прийшовши у відповідність з довгостроковою тенденцією падіння інтересу до зброї, зазначає професор.

Вибір редакції

Політика

Сьогодні, 12:33

article_img
Політолог намалював портрет типового виборця Володимира Зеленського
Геополітика

Сьогодні, 14:28

article_img
Україна здатна оживити занепалий дух Європи - французький філософ
Авто

Сьогодні, 12:25

article_img
Як Тузик грілку. Tesla обійшла Audi і Jaguar в незалежному тесті автономності

Головне

Політика

Сьогодні, 14:24

article_img
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського
Євробачення

Сьогодні, 20:38

article_img
Євробачення 2019. Онлайн-трансляція фіналу нацвідбору в Україні
Країни

Сьогодні, 13:51

article_img
Троє британських міністрів хочуть відкласти Brexit