Великий виробник вин побудує власний цех з шампанізації

11 вересня 2018, 16:07

Група компаній Баядера Груп - один з найбільших виробників алкоголю в Україні - оцінює в €7 млн ​​інвестиції на завершення будівництва цеху шампанізації на території винного заводу Коблево в Миколаївській області.

Про це журналістам повідомила голова правління Коблево Віра Козлівська, передають Українські новини.

"Одна лінія розливу ігристого коштує близько €3 млн, один акратофорах (апарат для шампанізації) коштує €40 тис., а нам їх потрібно 50, будівництво самої будівлі - десь €1,5 млн. Значить, мінімум потрібно інвестувати €7 млн для завершення цеху", - сказала вона.

Відео дня

На даний момент ігристі вина компанії виробляються на орендованих потужностях в Одесі.

Будівництво цеху з виробництва ігристих вин почалося ще в 2013 році, зокрема був закладений фундамент, однак процес довелося відкласти через складну економічну ситуацію. Завершити будівництво компанія розраховує не раніше, ніж через два роки.


Баядера Груп створена в 1991 році, її профільні активи в алкогольній галузі - дистриб'юторські компанії і виробництво лікеро-горілчаних виробів, вина, вермутів і коньяку. Продукція експортується в більш ніж 30 країн світу.Также компанія займається імпортом алкогольної продукції в Україні. За підсумками 2017 року група збільшила оборот на 14% до 6,5 млрд грн.

Основні торгові марки - Хлібний Дар, Козацька Рада, Перша Гільдія, Цельсій, Байка, Перепелиця, KOBLEVO, Marengo.

Показати ще новини
Радіо НВ
X