Великий виробник свинини з Данії вирішив побудувати завод в Україні

7 травня 2018, 14:47

Один з найбільших виробників свинини в країні - компанія з данськими інвестиціями Гудвеллі Україна - побудує м'ясопереробний завод на території Вікторівської сільської ради Івано-Франківської області.

Відповідний меморандум 4 травня підписали представники компанії і місцевого керівництва різних рівнів, повідомляє прес-служба Галицької райдержадміністрації.

У межах цього виробництва буде створено додатково близько 700 робочих місць з офіційною зарплатою.

Відео дня

Дискусія про місце будівництва цього заводу тривала останні кілька років, за розміщення заводу на своїй території конкурували кілька районів Івано-Франківської області.

У Галицькому районі також розташовані свинокомплекси компанії, поля для вирощування сировини, а в селі Тустань будується біогазовий завод.

В райдержадміністрації зазначають, що за рахунок будівництва заводу "жителі чотирьох сільських рад отримають доступ до якісної води та в перспективі зможуть підключитися до системи централізованої каналізації".


Гудвеллі Україна - до березня 2018 року - Даноша. Входить до складу Axzon A/S. - датської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X