Великий виробник свинини з Данії викупив в Україні агрокомпанію у Кернела

12 квітня 2018, 17:30
491
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Великий виробник свинини з Данії викупив в Україні агрокомпанію у Кернела  - фото

Goodvalley придбала Галицькі аграрні інвестиції

Українська філія компанії Goodvalley A/S - входить до складу датської Axzon A/S. - завершила операцію з придбання 100% корпоративних прав на сільськогосподарську компанію Галицькі аграрні інвестиції в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Операцію вже схвалив Антимонопольний комітет України, повідомили в Goodvalley.

До завершення угоди, засновниками підприємства значилися Андрій Веревський і агрохолдинг Українські аграрні інвестиції. 100% -ним власником останнього в червні 2017 року стало агрохолдинг Кернел.

Раніше НВ Бізнес писав, що у інвесторів знову прокидається інтерес до покупок українських активів. Правда, поки в основному в одній галузі - в АПК. ТОП-10 угод по злиттю і поглинанню за підсумками 2017 року за даними KPMG оцінюється в $714 млн. На сільськогосподарський сектор припала майже половина операцій.


Галицькі аграрні інвестиції - займається вирощуванням зернових і олійних культур, торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин на 6,5 тис. га орендованих с/х земель на Західній Україні.

Кернел - найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.


Даноша з 16 березня 2018 року змінила назву на Гудвеллі Україн. Входить до складу Axzon A/S.- датської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua