Великий виробник свинини з Данії викупив в Україні агрокомпанію у Кернела

12 квітня 2018, 17:30

Українська філія компанії Goodvalley A/S - входить до складу датської Axzon A/S. - завершила операцію з придбання 100% корпоративних прав на сільськогосподарську компанію Галицькі аграрні інвестиції в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Операцію вже схвалив Антимонопольний комітет України, повідомили в Goodvalley.

До завершення угоди, засновниками підприємства значилися Андрій Веревський і агрохолдинг Українські аграрні інвестиції. 100% -ним власником останнього в червні 2017 року стало агрохолдинг Кернел.

Відео дня

Раніше НВ Бізнес писав, що у інвесторів знову прокидається інтерес до покупок українських активів. Правда, поки в основному в одній галузі - в АПК. ТОП-10 угод по злиттю і поглинанню за підсумками 2017 року за даними KPMG оцінюється в $714 млн. На сільськогосподарський сектор припала майже половина операцій.


Галицькі аграрні інвестиції - займається вирощуванням зернових і олійних культур, торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин на 6,5 тис. га орендованих с/х земель на Західній Україні.

Кернел - найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.


Даноша з 16 березня 2018 року змінила назву на Гудвеллі Україн. Входить до складу Axzon A/S.- датської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X