Великий виробник соків запустив дешеву марку

24 квітня 2018, 21:10
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найбільших гравців українського ринку соків - група компаній TB Fruit - раніше представлена ​​в сегменті концентратів і в більш дорогих 100%-вих соків, вийшла на ринок з більш дешевою продукцією.

Про це повідомив засновник групи Тарас Барщовський в інтерв'ю виданню Бізнес, передає Інтерфакс-Україна.

"Якщо говорити про концентрати, то ми займаємо 23-25% європейського ринку і 8-11% - світового. Щодо соків - на українському ринку Galicia позиціонується у дорогому сегменті (100%-ві натуральні соки), а це 20% сокового ринку України. В тому числі на нашу продукцію припадає 60-70%. Зараз ми виходимо на ринок з новим продуктом в дешевій категорії. Це нова торгова марка Світанок, яка вже є в продажу", - повідомив засновник TBFruit.

Відео дня

Він також зазначив, що основними експортерами соків компанії є США, Корея, Ізраїль, Європа і Китай.

Раніше повідомлялося, що TB Fruit намір інвестувати € 3-5 млн в запуск заводу в Грузії з переробки мандаринів.


T.B. Fruit веде свою діяльність в Польщі, в Україні та Молдові. До складу групи входять власні садові угіддя, вісім заводів з переробки фруктів і овочів, а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес. Сукупна потужність групи становить близько 100 тис. тонн концентрованого соку на рік, з яких 4% - органічні.

T.B. Fruit об'єднує підприємство Яблуневий дар (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи T.B. Fruit Dwikozy і T.B. Fruit Annopol (обидва - Польща), компанії Танк Транс Україна і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс Т.Б. Сад з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини. З 2011 року Т.B. Fruit виробляє соки прямого віджиму під торговою маркою Galicia.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X