Великий виробник соків в Україні вирішив вийти на зарубіжні ринки з новим продуктом

27 липня 2018, 08:12

Один з найбільших гравців українського ринку соків - група компаній TB Fruit запустить завод з виробництва пектину у Львівській області, який в основному буде йти на експорт.

Про це повідомив засновник групи компаній Тарас Барщовський в інтерв'ю виданню delo.ua.

"З огляду на, що ми переробляємо величезні обсяги яблук, логічно, що ми вирішили зайнятися і пектином. Відходи становлять близько 45-60 тис. тонн на рік. Раніше ми продавали залишки на корм для тварин або спалювали як біопаливо. У світі є тільки 7-8 великих виробників пектину, вони купують вичавки у переробників, у тому числі у нас. Так чому б нам не проводити додатковий високомаржинальний продукт", - розповів він.

Відео дня

За словами Барщовського, новий завод розташований поруч з існуючим підприємством.

"Але це інший бізнес, з власним обладнанням, командою, лабораторією, окремої спорудою. Навіть постачання електроенергії йдуть окремо", - зазначив він.

Яблучні відходи будуть завозитися до Львівської області з українських, молдавських і польських підприємств.

"Через 2-3 місяці ми запустимо першу лінію. Усього в планах 3 лінії загальною потужністю до 5000 т/рік", - розповів Барщовський.

Відзначається, що продукція в основному буде йти на експорт, адже Україна споживає лише 400-500 тонн пектину.

Нагадаємо, що T.B. Fruit також має намір вийти в роздрібну торгівлю з замороженими овочами і фруктами.


T.B. Fruit веде свою діяльність в Польщі, в Україні та Молдові. До складу групи входять власні садові угіддя, вісім заводів з переробки фруктів і овочів, а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес. Сукупна потужність групи становить близько 100 тис. тонн концентрованого соку в рік, з яких 4% - органічні.

T.B. Fruit об'єднує підприємство Яблуневий дар (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи T.B. Fruit Dwikozy і T.B. Fruit Annopol (обидва - Польща), компанії Танк Транс Україна і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс Т.Б. Сад з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини. З 2011 року Т.B. Fruit виробляє соки прямого віджиму під торговою маркою Galicia.

Показати ще новини
Радіо NV
X