Великий виробник паперових серветок став прибутковим

26 квітня 2018, 19:18

Великий український виробник паперової продукції санітарно-гігієнічного призначення під маркою ТМ Рута отримав чистий прибуток у розмірі 1,5 млн грн за підсумками 2017 року, тоді як в 2016 році підприємство було збитковим з негативним результатом в 22,1 млн грн.

Про це свідчить фінансова звітність компанії, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому чистий дохід компанії виріс на 18,5% - до 472,3 млн грн.

У звіті підкреслюється, що завантаження потужностей у 2017 році становила лише 52,8%. За даними компанії, в Україні реалізовано 64,5% обсягу продажів.

Відео дня

"На діяльність емітента значний вплив має політична ситуація - фактично повністю зупинено співпрацю з РФ, є негативна тенденція співпраці з Казахстаном через закриття транзиту через Росію. У Білорусі активно лобіюється власний виробник. Крім того, спостерігалася девальвація нацвалюти і криза платежів також негативно впливали на обсяги продажів ", - наголошується в звіті.


ВГП (до 2008 року Волиньголовпостач) - керуюча компанія одного з великих українських виробників серветок, туалетного паперу, паперових носових хусток і кухонних рушників. Продукція продається на ринках України, Казахстану, країн Балтії, Білорусі, Молдови, Киргизії, Вірменії, Туркменістану.

Інвестором ВГП виступає фонд прямих інвестицій Europe Virgin Fund LP, створений інвестиційною компанією Dragon Capital і володіє контрольним пакетом акцій кіпрського холдингу Tissico Limited - власника ВГП.

Показати ще новини
Радіо NV
X