Великий виробник молока продав два заводи для виплати боргів

13 березня 2017, 12:02
За рахунок продажу двох підприємств - ПАТ Іскра і ТОВ Успіх-Мена - група Мілкіленд виконала умови договору про реструктуризацію з Креді Агріколь Банк

Про це згідно з повідомленням прес-служби компанії пише AgroPortal.

Угоду про реструктуризацію на $14,5 млн було підписано в липні 2016 року між банком і Мілкіленд Україна, а також підприємствами Надія, Успіх-Мена, Іскра.

Відео дня

Термін погашення боргу був продовжений до 30 червня 2019, знижені процентні ставки. Також було необхідно продати вищевказані 2 дочірні підприємства групи не пізніше 30 березня 2017 року для забезпечення повернення кредитору основної заборгованості в сумі не менше $4,5 млн.

В результаті угод із продажу підприємств Іскра і Успіх-Мена кредитору віддали $4,854 млн. Додаткові $0,511 в 2016 зекономили в зв'язку зі зменшенням процентних витрат і також повернуті банку.

Непогашена сума основної заборгованості перед кредитором станом на 1 березня 2017 становила $9,1 млн.

За словами фінансового директора Milkiland N.V. Олександра Андрощука, керівництво групи розглядає цю угоду як важливий елемент фінансової стабілізації бізнесу після кількох невдач, яких вона зазнала у 2014-2016 роках через макроекономічну нестабільність і втрати доступу до традиційних експортних ринків.


Група компаній Мілкіленд - один з п'яти найбільших виробників молочної продукції на ринках України і РФ.
В Україні групі належать заводи, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками Добряна і Коляда.

Показати ще новини
Радіо НВ
X