Великий виробник курятини в Україні зібрався побудувати завод з переробки біовідходів

18 липня 2018, 19:36

Комплекс Агромарс має намір побудувати завод з переробки біовідходів.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"З керівництвом німецької компанії Kablitz ми обговорювали проектування і будівництво заводу з переробки біовідходів. Попередньо домовилися про будівництво заводу з переробки курячого посліду з іншими відходами для генерації теплової та електричної енергії", - сказав заступник технічного директора Олександр Сурмач.

Відео дня

Відзначається, що зазначений завод перероблятиме 330 тонн посліду в день, виробляючи 4,4 МВт/год теплової та 6,2 МВт/год електроенергії.

Попередній термін будівництва об'єкта - близько двох років. Термін його окупності - три-чотири роки.

Для будівництва заводу планують залучити кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

"Агромарс планує продавати електроенергію державі за "зеленим тарифом". Сьогодні німецька компанія готує комерційну пропозицію. У найближчих планах - підписати договір про співпрацю", - відзначили у компанії.


Агромарс - другий за обсягом виробництва виробник м'яса птиці в Україні (ТМ Гаврилівські курчата). Головне виробництво розташоване в Гаврилівці (Вишгородський р-н Київської обл.). Структура Комплексу Агромарс також включає: Броварський і Кагарлицький філії, Бориспільський експериментальний комбікормовий завод, Київський комбікормовий завод, Кагарлицький елеватор і Курганський бройлер. Згідно держреєстру, власниками Комплекс Агромарс є Євген і Марина Сігал з частками 49,9% на 50%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X