Великий виробник курятини в Україні вирішив побудувати ще один завод із переробки відходів

25 липня 2018, 11:58

Комплекс Агромарс планує побудувати завод з переробки флотошлама.

Про це повідомили у компанії.

"У нас вже є завод з виробництва біодобавок із побічних продуктів тваринного походження. Коли ми побудуємо ще два заводи, то повністю закриємо ланцюжок утилізації будь-яких відходів. Це дозволить вирішити всі екологічні питання так, як це роблять в Європі", - пояснив заступник технічного директора компанії Олександр Сурмач.

Відео дня

Зокрема, компанія Агромарс зацікавилася проектом голландської компанії Mavitec.

"Другий проект, який розглядає Комплекс Агромарс, - будівництво заводу з переробки флотошлама, який утворюється після первинного очищення води, використаної в забійних цехах, на так званих "флотаторах", і надлишкового мулу біологічних очисних споруд", - повідомляють у компанії.

Зазначається, що завод з переробки флотошлама, як і завод з переробки курячого посліду, буде виробляти електроенергію, але в інший спосіб - методом газифікації. За один день він зможе виробляти 1,1 МВт/год теплової енергії та органічне добриво, яке використовується в якості добавки до грунту, підстилки для тварин або домішок в корми.


Агромарс - другий за обсягом виробництва виробник м'яса птиці в Україні (ТМ Гаврилівські курчата). Головне виробництво розташоване в Гаврилівці (Вишгородський р-н Київської обл.). Структура Комплексу Агромарс також включає: Броварський і Кагарлицький філії, Бориспільський експериментальний комбікормовий завод, Київський комбікормовий завод, Кагарлицький елеватор і Курганський бройлер. Згідно з держреєстром, власниками Комплекс Агромарс є Євген і Марина Сігал з частками 49,9% на 50%.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Агромарс хоче побудувати завод із переробки курячого посліду з іншими відходами для генерації теплової та електричної енергії.

Показати ще новини
Радіо NV
X