Великий виробник кондитерських виробів в Україні відкрив новий ринок

2 липня 2018, 13:34

Один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні АВК Конфекшінері здійснив постачання до Малайзії перших 50 тонн своєї продукції.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Ми вже здійснили три перших поставки солодощів і працюємо над наступними замовленнями", - зазначив заступник генерального директора зі стратегічного розвитку компанії Андрій Радчук.

Відео дня

Нагадаємо, раніше АВК Конфекшінері призупинив постачання цукерок німецькій компанії Dovgan GmbH на тлі скандалу через розміщену на упаковці реклами Чемпіонату світу з футболу в Росії і написи "на смак як в Росії".


АВК Конфекшінері виробляє продукцію на кондитерській фабриці у Дніпрі. Їй також належали фабрики в Донецьку і Луганську, контроль над якими втрачено. АВК виробляє широку лінійку продуктів: шоколадні, карамельні вироби, вафлі. Випускає продукцію під ТМ Королівський Шедевр, Королівський Шарм Мажор, Бам-Бук, Труфель, Труфалье, Kresko тощо.

У 2016 році компанія встановила лінію з виробництва кави і вивела на ринок власну ТМ Baristi. Компанія експортує свою продукцію до більш ніж 60 країн світу.

Показати ще новини
Радіо NV
X