Великий український виробник вийде на ринок Європи з органічною соняшниковою олією

19 березня 2018, 13:46

Полтавська компанія Укролія готує на експорт перші партії органічної нерафінованої олії (близько 500 тонн) в Нідерланди, Литву, Францію, Швейцарію.

Про це повідомив керівник відділу постачання сировини компанії Максим Турко, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Поки вся вироблена нами органічна продукція йде на експорт", - сказав він.

Відео дня

За його словами, на заводі Укролія Органік найближчим часом буде запущена лінія для фасування органічних олій, які будуть реалізовуватися в Україні.

У листопаді 2017 року Укролія запустила завод із виробництва органічних олій Укролія Органік в смт Диканька Полтавської обл. Інвестиції в нього склали близько 50 млн грн. Компанія планує переробляти на рік 18 тис. тонн соняшнику, 50 тис. тонн сої, виробляти 7 тис. тонн на рік органічної соняшникової олії, 6,7 тис. тонн органічної соєвої олії.


Укролія заснована в 2001 році. Займається виробництвом і реалізацією фасованої і наливної соняшникової олії, соняшникової макухи, лушпиння. Її виробничі комплекси розташовані в Диканьці та Зінькові Полтавської обл. Фасовану соняшникову олію реалізують під торговими марками Диканька, Диканський Хуторок, Маслинка, Garna, Olinalli.

За даними самої компанії, вона займає близько 15% українського ринку фасованої соняшникової олії. Експорт продукції здійснюється в 40 країн світу.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром Укролії є Богдан Єсіпов, Вадим Швачка, Юрій Шевченко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X