Великий український виробник вершкового масла вийшов в Азію

7 червня 2018, 13:21

Один з найбільших виробників молочної продукції в Україні - компанія Мілкіленд уклала перший контракт і почала постачання вершкового масла, виробленого українськими заводами групи, споживачам з Китаю.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Крім того, зазначено, що група компаній також продовжує поставки в Китай сухих молочних продуктів з метою розвитку мережі дистрибуції в цій країні.

Відео дня

"Цей контракт є важливим кроком групи на зростаючий ринок молочної продукції Китаю. Ми продовжимо зусилля з пошуку нових клієнтів і просування нових продуктів на цьому ринку", - зазначив директор Мілкіленд Інтермаркет Сергій Кисельов.


Група компаній Мілкіленд - один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,3 млн тонн молока на рік.

В Україні групі Мілкіленд належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти та масло, які реалізуються під торговими марками Добряна та Коляда.

У 2017 році Мілкіленд отримав чистий збиток у розмірі €7,4 млн, що в 5,3 рази менше, ніж в 2016 році. Його виручка за минулий рік скоротилася на 4,3% - до €140,4 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X