Великий український виробник соків вирішив продавати заморожені ягоди

26 липня 2018, 14:30

Один із найбільших гравців українського ринку соків - група компаній T.B. Fruit намір вийти в роздрібну торгівлю з замороженими овочами і фруктами.

Про це повідомив засновник групи компаній Тарас Барщовський в інтерв'ю виданню delo.ua.

"Виробництво замороженої продукції для нас не нове, ми продаємо її великими партіями. Зараз будемо розвивати роздрібний продаж, тобто продавати в упаковках по кілограму або півкіло", - розповів він.

Відео дня

Компанія планує розвивати роздрібну торгівлю ягід: малини, смородини, вишні та бузини, а також овочів: буряків, моркви.

Барщовський зазначив, що T.B. Fruit вже виробляла заморожену продукцію, але продавала її оптом.

Також компанія має намір запустити виробництво газованої води з яблучним соком без цукру та інших домішок.


T.B. Fruit веде свою діяльність в Польщі, в Україні та Молдові. До складу групи входять власні садові угіддя, вісім заводів з переробки фруктів і овочів, а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес. Сукупна потужність групи становить близько 100 тис. Тонн концентрованого соку в рік, з яких 4% - органічні.

T.B. Fruit об'єднує підприємство Яблуневий дар (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи T.B. Fruit Dwikozy і T.B. Fruit Annopol (обидва - Польща), компанії Танк Транс Україна і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми та міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс Т.Б. Сад з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини. З 2011 року Т.B. Fruit виробляє соки прямого віджиму під торговою маркою Galicia.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X