Великий український виробник молочної продукції вперше вийшов на ринки ОАЕ та США

11 січня 2018, 10:41

Один з найбільших виробників сиромолочной продукції в Україні - група компаній Молочний альянс - вперше відправила на експорт сири в Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) та Сполучені Штати Америки (США).

Про це йдеться в повідомленні на сайті групи.

"Плавлені сири - Шоколадний, Медовий і Янтар, виготовлені на Баштанському сирзаводі, були відправлені в листопаді 2017 року ОАЕ під ТМ Family Harvest, а напередодні Нового року ми експортували м'який сир Провволлоне і Провволлоне копчений", - зазначила комерційний директор групи Вікторія Предборська.

Відео дня

У компанії наголошують, що переговори щодо постачання продукції в арабські країни тривали близько 9 місяців.

Крім того, до США було здійснено два відвантаження твердих і плавлених сирів виробництва ТОВ «Пирятинський сирзавод». Зокрема, було експортовано 11 найменувань сирів.

У компанії також нагадують, що в червні 2017 року Молочний альянс вперше експортував молочну продукцію ТМ Яготинське і Славія в Грузію і Азербайджан.

Також повідомлялося, що в 2016 року група здійснила перше постачання вершкового масла до Нідерландів.


Холдинг Молочний альянс - група компаній, що створена в 2006 році і об'єднує підприємства з переробки молока. Зокрема, група об'єднує Пирятинський, Баштанський, Городенківський, Тростянецький, Новоархангельський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, збутові підприємства Еталонмолпродукт і торговий дім Еталон. Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під ТМ Пірятін, Славія, Яготинське та Яготинське для дітей, Здорово!, Злато край.

Показати ще новини
Радіо НВ
X