Великий український виробник харчування для кішок і собак вирішив побудувати завод в Європі

21 вересня 2018, 12:45

Великий український виробник харчування для кішок і собак Кормотех побудує завод у Литві.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Відзначається, що компанія заснувала однойменний підприємство в одній з вільних економічних зон країн Балтії.

Виробництво вологого корму для котів і собак запустять в 2019 році в місті Кедайняй. За словами CEO Кормотех Ростислава Вовка, виготовляти продукт будуть під власними брендами і під private label. Крім того, він зазначив, що Литва має зручне географічне розташування, а також залучає умовами ведення бізнесу, зокрема, податковими пільгами на 10 років.

Відео дня

"Цей крок компанія реалізує у рамках подальшої експансії на світовому ринку. Зокрема, ми плануємо приростати на європейських, скандинавських та ринках Америки", - додав він.

Вартість проекту - близько €6 млн. Планова потужність об'єкта - 20 тис. тонн на рік.


Kormotech - українська компанія-виробник харчування для кішок і собак під ТМ Optimeal, Клуб 4 Лапи, Мяу!, Гав!. Компанія була заснована у 2003 році Ростиславом і Орестом Вовками, посідає 30-у позицію у ТОП-50 європейських компаній з виготовлення кормів. Експортує продукцію до 18 країн Європи, Азії, Африки. Їй належать два заводи з річною потужністю виробництва 43 тис. тонн, з яких 13 тис. тонн і 30 тис. тонн - вологі і сухі корми відповідно (станом на 2017 рік). Асортимент продукції нараховує 350 позицій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X