Великий український виробник яєць вирішив змінити юрисдикцію

20 червня 2018, 10:35

Холдингова компанія великого українського виробника яєчної продукції Овостар Юніон - Ovostar Union N.V. має намір перереєструватися з Амстердама в Нікосію на Кіпрі до кінця жовтня 2018 року.

Про це йдеться в біржовому повідомленні компанії, передають Українські Новини.

Так, на загальному засіданні 19 червня рада директорів компанії ухвалила резолюцію про ратифікацію плану перереєстрації офісу з Нідерландів на Кіпр з подальшим перетворенням компанії з public company (публічного акціонерного товариства) в public limited company (відкриту публічну компанію з обмеженою відповідальністю).

Відео дня

Зазначається, що після переведення офісу в Кіпр компанія змінить назву на Ovostar Union. Перереєстрація не відіб'ється на статутному капіталі та кількості акцій.

Згідно з доповіддю ради, метою перереєстрації є спрощення структури групи компаній, в яку входить Ovostar Union N.V.


Група компаній Овостар Юніон складається з низки підприємств, в тому числі двох птахофабрик - Україна і Ставищанська, заводу яєчних продуктів Овостар. Виготовляє і реалізує яйця під назвою Ясенсвіт і іншими марками, а також під private label для торгових мереж і яєчні продукти під назвою Ovostar.

Холдингова компанія групи - Ovostar Union N.V. - в середині червня 2011 роки провела IPO 25% акцій на WSE і залучила $33,2 млн. Мажоритарний пакет акцій компанії перебуває у власності Prime One Capital Limited, яка контролюється її головним виконавчим директором Б.Беліковим і головою ради директорів Віталієм Вересенком.

Овостар Юніон за підсумками 2017 року наростив чистий прибуток на 1,8% порівняно з 2016 роком - до $22,9 млн. Його виручка в минулому році зросла на 27% - до $98,7 млн, валовий прибуток - на 18%, до $30,8 млн.

Показати ще новини
Радіо NV
X