Великий український провайдер відключив телеканал Інтер

27 червня 2017, 14:20
Телеканал Інтер заявив, що в мережі кабельного провайдера Тріолан здійснено відключення його мовлення

Про це повідомила прес-служба телеканалу.

"Відключення телеканалу Інтер в мережі кабельного провайдера Тріолан здійснено всупереч чинному договору і з порушенням прав глядачів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з даними каналу, договір про ретрансляцію телеканалу Інтер та інших телеканалів Inter Media Group в мережі кабельного оператора Тріолан був укладений в грудні минулого року з терміном дії до 31.12.2017 р. Таким чином, на сьогоднішній день договір є чинним.

Також наголошується, що кабельний провайдер Тріолан протягом декількох місяців в порушення чинного договору не оплачує ретрансляцію телеканалів Inter Media Group.

"В даний час ми звертаємося до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості за кілька місяців за чинним договором. При цьому ми не припиняємо забезпечувати доступ до якісного сигналу, і будь-які проблеми з прийомом сигналу телеканалу Інтер в мережі Тріолан залежать виключно від виконання своїх зобов'язань цим кабельним провайдером", - йдеться в повідомленні.

Великий київський провайдер Ланет, який обслуговує близько ста тисяч столичних домогосподарств і входить в Топ-10 національних інтернет-провайдерів, в кінці минулого року заявляв, що умови українських медіа-груп на трансляцію телеканалів є неприйнятними. Провайдер обіцяв з 1 січня 2017 року відключити їх повністю.


Тріолан - телекомунікаційний провайдер, заснований у 2008 році. Працює в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Сумах, Полтаві, Запоріжжі, Рівному. Кількість клієнтів провайдера становить близько 300 тис. осіб.

Inter Media Group (Інтер Медіа Груп) - одна з найбільших українських медіагруп, в яку входять телеканали Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм, Інтер +.

Показати ще новини
Радіо NV
X