Один з найбільших fashion-рітейлерів України задумався про розширення бізнесу

26 березня 2018, 17:36

Компанія Інтертоп Україна (розвиває мережу Intertop) веде переговори про виведення нових брендів в Україну і може відкрити нові мережі.

Про це розповів генеральний директор Інтертоп Україна Сергій Бадрітдінов, передає liga.net.

За його словами, компанія може відкрити фірмову мережу взуттєвих магазинів американської торгової марки Steve Madden в тому випадку, якщо обсяги продажів будуть рости і далі. Відзначимо, що магазини Steve Madden вже працювали в Україні. Їх управлінням займалися власники мережі Монарх, але в 2013 році магазини американського бренду були закриті.

Відео дня

Крім того, він додав, що компанія вирішила у першому півріччі цього року переформатувати магазини.

"У цьому році ми плануємо модернізувати не менше 10 магазинів, а також відкривати нові об'єкти в споруджуваних зараз торгових центрах", - розповів він, і додав, що в свій розвиток в цьому році компанія інвестує близько 100 млн грн.

Зокрема, у магазинах нового формату будуть встановлені інфокіоск для замовлення взуття онлайн, а також розширена зона спортивного взуття. "Продажі кросівок ростуть - ця тенденція прийшла до нас з країн західної Європи та США. Тому ми розширюємо їх асортимент, виводимо нові бренди, в цьому сезоні у нас з'являться Asics, Nike і Puma", - розповіла директор з маркетингу Intertop Валерія Толочина.


Intertop управляє мережею з 109 магазинів торговою площею 25 000 кв м.

Показати ще новини
Радіо НВ
X