Великий фармвиробник прокоментував інформацію про заборону в Україні популярних препаратів

27 квітня 2018, 11:27

Заборона Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками (Держлікслужба) стосується виключно викраденої при транспортуванні партії препарату Но-Х-ша, а також ще 7-ми найменувань препаратів, в тому числі Дексаметазон, Цефтриаксон, Супрастілін, Трісептол, Амброксол, Нітрогліцерин, Нитроксолин виробництва Лекхім-Харків. Аналогічні лікарські засоби, вироблені для українського ринку, не потрапили під заборону і продовжують продаватися на території України.

Про це НВ Бізнес повідомили в компанії.

Згідно з повідомленням Держлікслужби, в Україні заборонили обіг незареєстрованих препаратів виробництва Лекхім-Харків для ринку Узбекистану. Ця партія була викрадена під час транспортування на експорт в Узбекистан в 2015 році.

Відео дня

"Транспортний засіб (номерний знак АА0146ОТ/АА7503ХМ), який транспортував медикаменти, за інформацією Харківської митниці ДФС, зник і не перетнув межі митної території", - повідомили в компанії.

У компанії зазначили, що про факт зникнення вантажу Лекхім поінформував начальника Держлікслужби Черкаської області в серпні 2015 року. Зараз ведуться слідчі дії щодо викраденого транспортного засобу з медикаментами.


До складу Групи компаній Лекхім входять фармацевтичні підприємства: Лекхім, Технолог, Лекхім-Харків, а також мережу аптек.

Група компаній Лекхім входить в топ-10 українських фармвиробників за обсягом продажів. Наразі в продуктовому портфелі компанії - більш ніж 160 торгових найменувань, зокрема, кошти для травної, серцево-судинної, респіраторної, нервової системи, системи крові та гемопоезу, опорно-рухові апарати, протимікробні, дерматологічні засоби, а також біологічно активні добавки, вироби медичного призначення, ветеринарні препарати.

У 2017 році Лекхім отримав 101,7 млн грн чистого прибутку, що на 6% більше порівняно з 2016 роком.

Показати ще новини
Радіо NV
X