Великий український аеропорт провів ребрендинг

27 вересня 2018, 17:41

Міжнародний аеропорт Одеса провів масштабний ребрендинг.

Про це повідомили у прес-служба аеропорту.

Розробкою візуального стилю і нейминга займалася креативна компанія Fedoriv.

"Проблема 90% аеропортів світу - їх безликість. Ми хотіли, щоб аеропорт Одеси став унікальним і передавав дух міста - морського, яскравого, космополітичного і дружнього", - розповів засновник компанії Андрій Федоров.

Відео дня

Нововведення приурочені до відкриття нового міжнародного терміналу площею понад 30 тис. кв.м. Також наголошується, що новий термінал зможе обслуговувати тисячу пасажирів на годину і близько 3 млн пасажирів на рік. За швидкість, комфорт і якість обслуговування відповідатимуть чотири телескопічних трапа для висадки та посадки і 1300 місць для паркування. У планах - співпраця з 23 авіакомпаніями, які будуть виконувати прямі рейси з Одеси по 30 напрямам.

Нагадаємо, що аеропорт Одеса увійшов у ТОП-3 аеропортів України за кількістю обслужених пасажирів разом зі столичними аеропортами. Так, у 2017 році повітряна гавань міста Одеса обслужила понад 1,2 млн пасажирів, що на 18,3% перевищило показник за 2016 рік.


Міжнародний аеропорт Одеса входить у трійку найбільших аеропортів України. Він пов'язаний повітряними лініями з багатьма містами України, а також з країнами СНД, Західної Європи, Азії та Африки. В останні роки річний пасажиропотік аеропорту перевищив позначку в мільйон пасажирів. Аеропорт здатний приймати повітряні судна коду 4D і нижче, а також вертольоти всіх типів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X