Великий світовий виробник сільгосптехніки вирішив подвоїти свою частку в Україні

3 липня 2018, 16:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один найбільших виробників сільськогосподарської техніки та обладнання - компанія AGCO - розраховує через три роки збільшити вдвічі свою частку на ринку іноземної сільгосптехніки в Україні.

Про це заявив старший віце-президент AGCO в Європі і Близькому Сході Роб Сміт в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

За даними компанії, її частка на українському ринку склала 9% в минулому році. Протягом трьох років, до 2021 року AGCO має намір подвоїти цей показник.

Відео дня

"За результатами 2018 року плануємо вийти на частку ринку... десь на 15%. А вже через три роки маємо намір завоювати 20%", - сказав Сміт.

Він зазначив, що з 2016 року ринок сільгосптехніки в Україні потроївся, а минулий 2017 роки рік став рекордним з постачання імпортної техніки за час незалежності країни.

"За нашими прогнозами і очікуванням, в найближчі роки ринок тракторів іноземних брендів в Україні зросте до 4 тис. одиниць", - зазначив Сміт, уточнивши, що в минулому році було завезено понад 3,5 тис. тракторів.


AGCO заснована в 1990 році, її штаб-квартира розташована в Дулут (США). Реалізує широку лінійку тракторів, комбайнів, кормозаготівельної техніки, самохідних обприскувачів і грунтообробних машин, навісних знарядь і оригінальних запчастин.

В Україні компанія представлена брендами Fendt, GSI, Massey Ferguson та Valtra, техніку продають вісім дистриб'юторів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X