Великий світовий виробник продуктів харчування вирішив збільшити інвестиції в Україну втричі

25 квітня 2018, 14:06
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Один з найбільших світових виробників продуктів харчування компанія Nestlе планує інвестувати в Україну у 2018 році близько 390 млн грн.

Про це повідомив директор Nestlе в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн, передає Інтерфакс-Україна.

"У 2017 році Nestlе в Україні інвестувала понад 128 млн грн. Причому інвестиції були спрямовані в певних частинах на кожну з трьох фабрик. У 2018 році в наших планах - збільшити інвестиції втричі - до 390 млн грн", - сказав він.

Відео дня

Також зазначається, що загальний обсяг продажів в 2017 році досяг 7 млрд грн.

"Найбільш вагомий внесок в цю цифру зробили бізнес кулінарії (Торчин та Мівіна), кондитерських виробів (Світоч, Lion, KitKat) і напоїв (Nescafe). Бізнес дитячого харчування, кормів для тварин, NestleProfessional, готових сніданків також продемонстрували значне зростання", - зазначив він, додавши, що в 2018 році компанія очікує зростання продажів.

Крім того, він сказав, що експорт компанії в 2017 році зріс на 10%.

Нагадаємо, раніше компанія Nestlе заявляла, що інвестує 700 млн грн в реконструкцію та модернізацію фабрики Мівіна в Харкові.


Nestlе - найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, представлена в 189 країнах. Компанії належить більш ніж 2 тис. торгових марок, має 418 заводів. Річний обсяг продажів Nestle у світі в 2016 році досяг 89,5 млрд швейцарських франків.

В Україні Nestlе почала діяльність у 1994 році. В Україні група компаній Nestle об'єднує львівську кондфабрику Світоч, Нестле Україна, Волиньхолдинг (торгова марка Торчин), Техноком (торгова марка Мівіна), а також бізнес-центр у Львові, який надає послуги компаніям, що працюють в різних країнах світу, але є частиною Nestlе.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X