Великий світовий виробник насіння інвестував $5 млн в український завод

26 вересня 2017, 15:18
Дочірня компанія одного з найбільших в світі виробників насіння сільськогосподарських рослин DowDuPont (США) - DuPont Pioneer Україна інвестувала $5 млн у лінію з виробництва насіння соняшнику на заводі в селі Стасі Полтавської області

Про це повідомив керівник з виробництва насіння сільськогосподарського підрозділу компанії DowDuPont Pioneer в Європі Пітер Шипош, передають Українські Новини.

За його словами, на повну потужність лінія вийде протягом року.

Відео дня

"У майбутньому цей завод буде виробляти від 200 до 300 тис. посівних одиниць соняшнику в сезон", - сказав Шипош.

На даному заводі крім українського соняшнику будуть завозитися насіння з Туреччини на доопрацювання (протруєння та упаковку).

При цьому, за словами представників компанії, поки що насіння соняшнику будуть випускатися тільки для українського ринку.

У той же час насіння кукурудзи, вироблені на цьому заводі, експортуються в Румунію, Болгарію та Угорщину.

Відзначимо, DuPont Pioneer в червні 2013 року відкрила завод з виробництва насіння в с. Стасі Полтавської області.

Раніше повідомлялося про те, що загальний обсяг інвестицій DuPont Pioneer в український завод з виробництва насіння складе $56 млн.


DuPont Pioneer реалізує свої насіння більш ніж в 90 країнах світу.

Компанія відкрила своє представництво в Києві в 1998 році і почала роботу по випробуванню нових гібридів кукурудзи і соняшнику. У 2001-му була зареєстрована компанія Піонер Насіння Україна, а 27 серпня 2010 року компанія офіційно повідомила про відкриття свого науково-дослідного центру в Київській області.

Показати ще новини
Радіо NV
X