Великий світовий газовий трейдер зареєструвався в Україні

23 лютого 2018, 12:30

Міжнародна енергетична компанія Axpo Trading відкрила своє представництво в Україні.

Про це свідчать дані Державного реєстру юридичних осіб України, передає профільне видання enkorr.


Axpo Holding AG - енергетична компанія з операційним штабом у Швейцарії. Компанія переважно спеціалізуються на виробництві та торгівлі електроенергією. Один із структурних підрозділів холдингу компанія Axpo Trading володіє електростанціями в Швейцарії, Франції, Німеччини, Італії та Іспанії. Раніше компанія була відома як EGL AG і змінила назву на Axpo Trading AG у вересні 2012 року.

Відео дня

Компанія Акспо Україна зареєстрована в Києві 20 лютого. Засновниками є швейцарська Axpo Trading і люксембурзька Axpo International. Статутний капітал української дочірньої компанії становить 28,9 млн грн. Директором призначено Гліба Тімофіюка. Основна спеціалізація - торгівля природним газом.

За даними Консалтингової групи А-95, Axpo Trading - один з найбільших постачальників природного газу в Україну. Ця компанія почала постачання в 2014 році. Першим покупцем її ресурсу був державний Нафтогаз України, який купив близько 33 млн куб. м ресурсу.

У 2015 році коло українських покупців ресурсу Axpo Trading розширилося до 5 компаній, а сумарний обсяг угод зріс до 360 млн куб. м. У 2016 році обсяг постачання в Україну перевищив 1 млрд куб. м, а в 2017 р Axpo Trading стала другим найбільшим постачальником газу в Україну з об'ємом 1,7 млрд куб. м. З Axpo Trading працюють більш ніж 10 українських імпортерів.

Нагадаємо, що в 2017 році свої представництва в Україні відкрили міжнародні трейдери Trafigura, MET Holding, AOT Energy і DufEnergy. Незабаром після відкриття офісів ці компанії почали прямі поставки газу в Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X