Великий приватний газовидобувач пробурив в Україні нову свердловину

26 липня 2018, 10:52

Одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні - Укрнафтобуріння - завершила буріння свердловини №26 на Сахалінському родовищі.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Під час випробування горизонту отримано комерційний приплив нафти і газу, добовий дебіт нафти становив 85 т, природного газу - 17 тис. куб. м. Підрядником стала Бурова компанія Регіон.

Відео дня

"Це третя нова свердловина, яку ми ввели в експлуатацію у цьому році... В результаті успішного буріння та освоєння свердловини добовий дебіт рідких вуглеводнів на Сахалінському родовищі перевищив позначку 300 т", - зазначив голова правління Укрнафтобуріння Михайло Бакуненко.

Нагадаємо, що в червні Укрнафтобуріння успішно освоїла газоконденсатную свердловину №20 з дебітом в 260 тис. куб. м газу і 50 т газового конденсату, в березні - газоконденсатную свердловину №44, дебіт якої склав 100 тис. куб. м, конденсату - 7 т.


Укрнафтобуріння - одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківськаобласть). Компанія експлуатує 22 газоконденсатні та нафтогазові свердловини.

В межах договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин.


Нагадаємо, що в 2017 році Укрнафтобуріння збільшила видобуток газу на 51%, а зростання видобутку нафти становило 48%.

Показати ще новини
Радіо NV
X