Великий польський перевізник виходить на ринок України

17 жовтня 2016, 18:13
Автобусний перевізник PolskiBus встановлює партнерські відносини з компанією Ideal Travel. Компанія вже почала продаж квитків, а рейси будуть виконуватися з 21 жовтня

Про це повідомили в прес-службі польського перевізника.

"Вже давно ми отримували прохання від наших пасажирів запустити рейси в Україну. Ми знаємо, що це дуже привабливий напрямок з точки зору туризму і освіти. З радістю повідомляємо про наше нове партнерство, в рамках якого клієнти з 18 польських міст отримають можливість сполучення з популярним Львовом і шістьма іншими прекрасними містами. Ми переконані, що ця новина стане черговим хітом на нашій платформі, яка об'єднує місцевих та міжнародних автобусних перевізників", - цитують слова директора з маркетингу та комунікації PolskiBus Пйотра Погоновски.

Відео дня

Відзначається, що на сайті компанії у продажу з'явилися квитки на ряд українських міст, які з'єднані двома новими маршрутами. Один з них проходить через Львів, Івано-Франківськ та Чернівці. Другий - через Тернопіль, Вінницю, Хмельницький та Херсон. Поїздки здійснюватимуться з пересадкою в Україні.


Згідно з інформацією компанії, PolskiBus виконує 18 маршрутів, які з'єднують 26 польських міст, а також ще 7 міст Європи: Берлін, Шонефельд, Братиславі, Брно, Будапешт, Прага і Відень.

Показати ще новини
Радіо NV
X