Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Великий німецький зернотрейдер вирішив налагодити імпорт по українській євроколії

29 вересня 2017, 12:25
463
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Німеччина зацікавлена в аграрній продукції України

Один з найбільших зернотрейдерів Німеччини, компанія ATR Landhandel, розглядає можливість імпортувати зернові з України, використовуючи залізницю з колією 1435 мм, що йде вглиб української території

Про це розповів топ-менеджер німецької компанії Людвіг Штріве на зустрічі з учасниками проекту LAB (Logistic Agro Benchmark), передає ЦТС.

За його словами, компанія імпортує українську кукурудзу через країни Балтії. Також завозиться шрот соняшнику, відходи переробки цукрового буряка. Однак в німецькій компанії зацікавлені в організації прямих поставок з України. Це можна зробити, зокрема, за рахунок використання залізниці.

"Зараз я шукаю партнера, який би зміг допомогти організувати таке пряме залізничне сполучення. Я знаю, що в кількох місцях на території Західної України ж/д колія європейського стандарту заходить вглиб України. Тому ми хотіли б вантажити прямо в Україні, щоб далі уникнути додаткового перевантаження з української колії ", - повідомив Штріве.

Він уточнив, що зацікавлений доставляти таким чином з України до Німеччини на переробні підприємства кукурудзу і, можливо, соняшник. Таких залізничних гілок небагато, але їх потрібно використовувати, зазначив німецький топ-менеджер.

Нагадаємо, що за підсумками першого півріччя 2017 року експорт української аграрної продукції збільшився на 28%.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися