Великий газовидобувач розповів, скільки заплатив податків

7 травня 2018, 17:28

Одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні - Укрнафтобуріння в першому кварталі 2018 року сплатила до бюджетів усіх рівнів 731 млн грн податків.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

У компанії також зазначили, що сплатили 16,6 млн грн рентної плати за користування надрами в місцеві бюджети.

За даними компанії, за рахунок механізму розподілу рентної плати за видобуток газу, нафти та конденсату в обласні, районні та місцеві бюджети різних рівнів надійшло: 6,64 млн грн - до бюджету Харківської області, 6,64 млн грн - до бюджету Краснокутського району, 3,32 млн грн. - до бюджетів Олексіївського, Качаловського і Кітченковского сільрад.

Відео дня

Голова правління Укрнафтобуріння Михайло Бакуненко зазначив, що рентну плату в місцеві бюджети компанія сплатила в рамках закону про бюджетну децентралізацію.


Укрнафтобуріння - одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область). Компанія експлуатує 22 газоконденсатні і нафтогазові свердловини. В рамках договорів про спільну діяльність додатково експлуатує 10 газоконденсатних свердловин.

Показати ще новини
Радіо НВ
X