Київстар вийшов на ринок грошових переказів

4 вересня 2018, 16:53

Найбільший український оператор мобільних платежів - компанія Київстар - в партнерстві з національною платіжною системою Простір запустив власну платформу мобільних платежів і грошових переказів Смарт-гроші.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Абоненти Київстару зможуть оплачувати комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет/телебачення, а також переказувати гроші з мобільного рахунку в мережі Київстар без додаткових оплат за транзакцію.

Відео дня

Для додаткової безпеки проведення операцій, мобільний додаток Смарт-гроші передбачає індивідуальний PIN-код і функцію входу по touch ID.

Клієнт зможе здійснювати безготівкові платежі в будь-якій точці України, використовуючи баланс свого мобільного телефону, який може бути перетворений в електронні гроші системи Простір.

Раніше в листопаді 2017 року Київстар отримав дозвіл від Національного банку на реєстрацію оператора мобільних платежів дочірньої компанії Старманія, створеної в жовтні 2015 року.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку. Його виручка за 2017 рік збільшилася на 10,6% порівняно з 2016 роком - до 16,54 млрд грн, EBITDA - на 18,1%, до 9,221 млрд грн.

Згідно з останніми даними компаній, абонентська база Київстару становить близько 26,5 млн, Vodafone-Україна - близько 20,8 млн, lifecell - 11,1 млн, з них активних - 8 млн.

Акціонером Київстару є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

Найбільшим акціонером Veon є LetterOne, що входить в Альфа-груп Михайла Фрідмана і партнерів – їй належить 47,9% акцій. Ще 19,7% володіє норвезький холдинг Telenor. Наразі free float компанії на Nasdaq становить 29,2%, після завершення угоди з Telenor free float холдингу досягне 43,8%. Ще 8,3% групи перебуває під управлінням голландського трасту - штіхтінга.


Читайте інтерв'ю з новим керівником Київстару Олександром Комаровим у свіжому номері журналу Новое Время – №31 від 30 серпня 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X